עפולהנט - אברהם שרון - לשמור על שלי יחימוביץ
יום שלישי, 19 ביוני 2018
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
  אברהם שרון      דעה אישית
לשמור על שלי יחימוביץ
אברהם שרון, עיתונאי וחבר קיבוץ רשפים שבעמק בית שאן, לא מוכן לוותר על חה"כ שלי יחימוביץ', שנחלה הפסד בבחירות להסתדרות. שלי יחימוביץ' הפסידה - אבל אסור לנו להפסיד אותה!!!
הפוליטיקאית הכי חרוצה, הכי ישרה, הכי הגונה במחוזותינו הפסידה למנגנון הסתדרותי גדול, כוחני, דורסני(מי אמר מושחת? נחמה? לא נחמה, את זאת את תצטרכי להוכיח, אני אסתפק במלים פחות בוטות).

נציגתם של החלשים, של הנאנקים תחת עול הקיום, של המושלכים, זנוחים, בצידי דרכים ובשוליהן, של מי שאולי יש להם קול אבל אין מי שישמע אותו, קל וחומר יקשיב לו. הפוליטיקאית הכי חשובה, הכי לגיטימית והכי חיונית בכנסת ישראל הפסידה בבחירות.

אולי היא לא נמשחה בשמן המלכות, אולי ראשה לא בנוי לכתרים. אולי היא חסרת כריזמה. אולי. ייתכן. היא הפסידה אבל לנו, לציבור, אסור להפסיד אותה. חשוב שהיא תישאר גלויה לרדאר ולא מתחת לו, נסתרת.

שלי יחימוביץ' צריכה ויכולה להיות אחת מאבני היסוד של כל גוף פוליטי קיים, או שיקום, וייאבק למען מעמד הביניים והמעמדות הנמוכים ממנו. למען מי שקמים מדי בוקר ועובדים, ועובדים, ועובדים והשכר שהם משתכרים זעום, עלוב, מביך, משפיל, לא מספיק לכלום.

אין עוד נציגת ציבור שנכנסה לחיים הפוליטיים כדי להיאבק במסגרתם על שינוי חיוני, הכרחי, שאינו סובל דיחוי, של החברה הישראלית הרקובה, האלימה, הגזענית- זו שפעורים בה פערים בלתי נסבלים בין מי שיש להם הכול לבין מי שאין להם דבר.

היא לא תמימה לחשוב, כי שוויון מלא, עמוק ואמיתי, שוויון עקרוני ומהותי בין בני אדם ייתכן ואפשרי. היא לא מאמינה. אבל גם בהינתן ה(אי)סדר הקיים במקומותינו היא בלתי נלאית במאמציה, בהשתדלותה ובגיוס כל יכולותיה העצומות כדי לחולל שינוי שאינו סובל דיחוי להפיכת המקום הזה לאנושי יותר מכפי שהוא, בלתי אנושי בעליל.

שלי יחימוביץ' אולי לא תהיה מנהיגה מובילה וסוחפת אבל גם ללא תואר, להוציא את היותה חברת כנסת, מעמד מכובד כשלעצמו כשהוא מוצמד לאישיות כמוה, היא לא יכולה להותיר את הציבוריות הישראלית בלעדיה. אסור לאפשר לה להתייאש ולעזוב הכול.

די לאוטוסטרדות המוות בעמקים    די לאוטוסטרדות המוות בעמקים
כבישי העמק ממשיכים לגבות מחיר דמים יקר. דני ברנר, מבכירי העיתונאים בצפון, והעורך הראשי של אתר החדשות ״עפולהנט״, מתקומם נגד הזלזול בתושבי העמקים וקורא למשרד התחבורה לעצור את אוטוסטר...
מאת: דני ברנר
ככה לא לוקחים משכנתא    ככה לא לוקחים משכנתא
לוקחים משכנתא? אל תתפתו להצעות זולות, להנחות לא הגיוניות ולשאר ירקות. השוק מוצף במומחים בעיני עצמם, שעלולים לגרום לכם נזק בלתי הפיך, הפסדים כספיים ניכרים ובכייה לדורות. שלום אסבן מ...
מאת: שלום אסבן
אין שיזוף בריא    אין שיזוף בריא
הקיץ הגדול בפתח ומרכז בריאות הילד בעפולה דואג לבריאות הילדים גם בחופש הגדול. ד"ר נדיה לומלסקי, מנהלת מרכז בריאות הילד בעפולה, מסבירה מדוע אין דבר כזה שיזוף בריא...
מאת: ד"ר נדיה לומלסקי
הזיכוי של עמיר מולנר - איך ומדוע    הזיכוי של עמיר מולנר - איך ומדוע
עו״ד תומר שורץ, מסביר איך הצליח העבריין עמיר מולנר, לחמוק מהרשעה במשפט הפלילי בו הואשם בהכשלת שוטר. מולנר ייצג את עצמו והוכיח שלא תמיד יש צורך בעורך דין...
מאת: עו״ד תומר שורץ
חייבים לשמור על הבית    חייבים לשמור על הבית
אביטל גונן לוקח אתכם לאולם בגן נר, המגרש הביתי של גלבוע/גליל, ומסביר מדוע הפך המבצר הביתי לספק נקודות לקבוצות האורחות...
מאת: אביטל גונן


 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של עפולהנט
החגיגה של אליס    החגיגה של אליס
ילדים חוגגים בעפולה    ילדים חוגגים בעפולה
בבא ברוך    בבא ברוך
או יא מוסא    או יא מוסא

© כל הזכויות שמורות לעפולהנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |