היום בעמק ספורט - שרשרת הישגים לאתלטים ממגדל העמק
יום שני, 12 בנובמבר 2018
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
שרשרת הישגים לאתלטים ממגדל העמק
מאת: קרן כהן
יום שלישי, 6 בפברואר 2018, 06:10

נבחרות הבנים של חטיבת הביניים "יערת העמק" ממגדל העמק חזרו עם הישגים רבים בתחרות המחוזית הראשונה באתלטיקה שנערכה לפני כשבוע בחיפה.
נבחרת האתלטיקה של תלמידי חטיבת הביניים "יערת העמק" ממגדל העמק ממשיכים לעשות חיל. בשנה שעברה סיימו חברי הנבחרת עם הישגים מצוינים בתחרויות המחוז והן בתחרויות הארציות ובעקבות כך זכו להכפלת התקציב והאמצעים מהרשות המקומית ובנוסף זכו לשדרוג במתקני הספורט של בית הספר עם הקמת מגרש דשא סינטטי חדש ושדרוג חוויית הצפייה באולם הכדורסל בעלות של 1.5 מיליון שקלים.

אם לשפוט לפי תוצאות התחרות המחוזית הראשונה עושה רושם שגם השנה ימשיכו האתלטים ממגדל העמק להביא תארים והרבה כבוד לעיר. בתחרות שנערכה לפני כשבוע באצטדיון האתלטיקה בנווה שאנן בחיפה בה השתתפו כ-15 נבחרות אתלטיקה של בתי ספר מהמחוז, השתתפו חניכיו של דודו כהן בתחרויות שונות, הן כקבוצה והן כיחידים, וביניהן ריצת 60 מטר, ריצת 1,000 מטר, קפיצה לגובה והדיפת כדור ברזל. נבחרת "יערת העמק" שלחה לתחרות ארבע קבוצות (קבוצת ז'-ח' בנים/בנות וקבוצת ט' בנים/בנות) כאשר בסיום התחרות דורגו שתי נבחרות הבנים במקום הראשון במחוז.


סרגיי רוט(מקום ראשון), מיקי סטשקביץ(שני) ובר נתנזון(שלישי) עם המאמן דודו כהן צילום: דוברות העירייה
בתחרויות האישיות בלט האתלט סרגיי גוט שנחשב לכישרון עולה בקנה מידה ארצי וסיים במקום הראשון בקפיצה לגובה עם תוצאה של 1.65 ס"מ ומקום ראשון בתחרות הדיפת כדור ברזל עם תוצאה של 14.40 מטר. את המקומות השני והשלישי קטפו גם חבריי הנבחרת מיקי סטשקביץ (מקום שני) ובר נתנזון (מקום שלישי). בריצת 1,000 מטר סיים גבי מיסטצקי במקום השני. בשכבת ז-ח זכה אדם כהן במקום ראשון בקפיצה לגובה עם תוצאה של 1.55 מטר כאשר את המקום השלישי חלקו בן וייסר ומתן אסייה עם תוצאה של 1.40 מטר כאשר אסייה קוטף את המקום הראשון גם בריצת 1,000 מטר.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
עיריית עפולה חנכה את האצטדיון העירוני החדש בגבעת המורה
   
שחקני נצרת עילית בכדורגל התחסנו נגד שפעת
   
ליגה של מחזור
   
מגדל העמק: שודרגו מתקני ספורט בארבעה בתי ספר
   
כבשו את ברלין
   
שחקי אותה: החלה פעילות כדורגל נשים בגלבוע
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של עפולהנט
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות לעפולהנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |