היום בעמק ספורט - זוכרים את חנן
יום רביעי, 19 בדצמבר 2018
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
זוכרים את חנן
מאת: קרן כהן
יום שלישי, 13 במרץ 2018, 19:09

תלמידי בי"ס יסודי "כרמל" בנצרת עילית הובילו השבוע את מרוץ ההצדעה השנתי לזכרו של מישר חנן אוחיון ז״ל, שנספה באסון השריפה בכרמל
ביוזמה משותפת של בתי הספר "כרמל" ו"קשת", המשטרה, העירייה ובני משפחתו של חנון אוחיון ז"ל, מתקיים מדגי שנה מרוץ הצדעה למישר חנון אוחיון ז"ל , תושב העיר שנספה באסון הכרמל. חנן מצא את מותו באסון הכרמל בהיותו בשירות השב"ס . הוא היה מוכר בבית הספר בהיותו הורה פעיל ומתנדב בוועד ההורים . ראש העיר רונן פלוט הזניק את המרוץ ואמר שהמיזם הספורטיבי מחבר את ילדי העיר למורשתו ולערכים עליהם גדל חנן אוחיון "חנן נהג להתנדב בזמנו הפנוי בפעילות ספורטיבית עם ילדי בית הספר, הוא היה משחק איתם כדורגל ומשקיע באימונים בימי שישי אחה"צ"המרוץ כלל מספר מסלולי ריצה במרחקים שונים לאורך הטיילת בשכונת בן גוריון במהלכו השתתפו תלמידי בתי ספר יסודיים יחד עם תושבים וחבריו של אוחיון משירותו בשב"ס. מנהלת בית הספר נורית יעקב הדגישה את החשיבות בקיום המרוץ : "מדובר באירוע חשוב שהפך למסורת בבית הספר ואנו גאים לקיים אותה מדי שנה במתכונת מכובדת שמנציחה את זכרו של חנן אוחיון " אמרה יעקב וציינה כי לצד תלמידי בתי ספר בעיר לוקחים חלק גם חבריו של אוחיון משירות בתי הסוהר ובני משפחתו,אלמנתו רוז ושני ילדיו.

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט עם הילדים בטקס בסיום המרוץ 
המורה לספורט יאיר עטר מארגן את המרוץ משנתו הראשונה ודואג לצייד את התלמידים בסטיקרים ובמידע אודות חייו ופועלו של חנן אוחיון. "בסיוע מיזם "סיסמה לכל תלמיד" הוכנה סקירה דיגיטאלית ובלחיצת כפתור כל תלמיד יכול לקבל את תמצית חייו של אוחיון שאומנם היו קצרים למרבה הצער אבל מלאים בנתינה ואהבה". בעירייה צוין כי חנן אוחיון ז"ל מונצח גם בגינת משחקים שהעירייה הקימה לזכרו.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
אליפות עפולה הפתוחה בג'ודו
   
כבשו את הפודיום
   
מגדל העמק: החלה בנייתו של מגרש כדורגל סינטטי שלישי
   
עיריית עפולה חנכה את האצטדיון העירוני החדש בגבעת המורה
   
שחקני נצרת עילית בכדורגל התחסנו נגד שפעת
   
ליגה של מחזור
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |