היום בעמק ספורט - מצטיינת גם בספורט
יום שישי, 22 במרץ 2019
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
מצטיינת גם בספורט
מאת: דני ברנר
יום שני, 26 במרץ 2018, 19:17

מנהלת אגף הספורט העירונית במתנ"ס מגדל העמק מיטל מלול-לוי, קיבלה תעודת הוקרה בכנס השנתי של מנהלי מחלקות ספורט לשנת 2018 שנה לאחר זכיית הרשות בפרס הספורט לערים בינוניות לשנת 2017
ממשיכים להוביל גם בספורט: לאחר שעיריית מגדל העמק קיבלה מידי השרה מירי רגב, שרת התרבות והספורט את הזכייה בפרס הספורט לערים בינוניות בשנת 2017, השלימה מנהלת אגף הספורט של המתנ"ס, מיטל מלול-לוי, את הפאזל כאשר קיבלה תעודת הוקרה על פעילות האגף לקידום הספורט בעיר. מלול-לוי מנהלת את מחלקת הספורט העירונית מזה 17 שנים במתנ"ס מגדל העמק ודואגת להניע תהליכים בעיר הנוגעים לספורט, פעילויות, חוגי ספורט, אירועים עירוניים, כוח אדם קידום ספורט עממי ותחרותי וכיוצ"ב תוך שיתופי פעולה עם משרד התרבות והספורט, מינהל הספורט, המועצה להסדר ההימורים בספורט- טוטו, עמותות, ואגודות ספורט.

התעודה הוענקה למלול-לוי מטעם איגוד מנהלי מחלקות ברשויות בכנס מנהלי מחלקות ספורט, שנערך לאחרונה באילת בהשתתפות מנהלי מחלקות ספורט מכל הארץ, שהשתלמו בהרצאות, פעילויות וסדנאות מעשירות וכלים להוביל את הספורט בארץ קדימה. במהלך הכנס צוינה מגדל העמק לטובה על היותה העיר הראשונה שסיימה להקים את מגרש כדורגל סינטטי "שחבק" (שחקן בקהילה) שאושר לשימוש על ידי פיפ"א העולמית ויהיה פתוח לקהילה. המגרש החדש אמור להיחנך בקרוב בהשתתפות ראש העיר אלי ברדה.

מיטל מלול לוי עם התעודה צילום: דוברות העירייה
מיטל מלול-לוי : "זהו כבוד גדול עבורי. תודה מיוחדת לראש העיר אלי ברדה שיוזם ומוביל את כל התהליכים, משיג את כל התקציבים ודואג שמגדל העמק תוביל בכל תחומי הספורט פעילויות ספורט עממי ותחרותי, מגרשים ומתקני ספורט והנגשת הספורט לכל. תודה גם לראש מינהל הספורט עופר בוסתן, ע'אזי נוג'ידאת מפקח מינהל הספורט אזור צפון על ליווי המקצועי לקידום הספורט.

ראש העיר אלי ברדה בירך את מחזיק תיק הספורט יוסי פורטל, יו"ר הנהלת המתנ"ס אבי אבירם, מנהלת המתנ"ס ואת מיטל לוי-מלול ואמר: "רצף הזכיות, הן של הרשות והן של מנהלת אגף הספורט, מלמדות על מגמה ותנופה בהשקעה בענפי הספורט ובתשתיות".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
נבחרת האתלטים של מגדל העמק העפילה לאליפות הארץ
   
"שער שוויון" פתחה את העונה במגדל העמק
   
מעפולה לאליפויות עולם
   
רונן פלוט לשחקני נצרת עילית: ״תדברו רק על המגרש״
   
נצרת עילית: אושר שיפוץ מגרש טאגר ושלושה אולמות ספורט בעיר
   
אליפות עפולה הפתוחה בג'ודו
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |