עפולהנט טורים אישיים - לבנון או לא להיות
יום רביעי, 23 במאי 2018
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
לבנון או לא להיות
הלבנונים, כך פורסם לאחרונה, החליטו להחרים את הסרט וונדר וומן מהסיבה הפשוטה: כוכבת הסרט, גל גדות שלנו היא ישראלית, ציונית ושירתה בצה"ל. ואני אומר- יאללה, לכו על זה, אבל אל תפסיקו רק בסרט. תחרימו את כל מה שקשור לישראל. תחרימו למשל את אפליקציית וייז WAZE שפותחה ויוצרה על ידי שלושה ישראלים ושינתה את עולם הניווט של הרכבים והפכה לאחת האפליקציות הכי פופולריות בעולם. ואם כבר אנחנו בתחום הרכב, אל תדלקו בדלקן שפותח בישראל. בכל זאת, הדלקן ציוני.

גם את הדיסק און קי, אותו פיתוח פופולרי של דב מורן הישראלי, אל תשכחו להחרים. כך לא תשתמשו באותו זיכרון נייד אולטימטיבי שהפך למוצר חובה בכל בית שיש בו מחשב. בסלט שלכם תוותרו על עגבניות השרי שהזן הפופולרי שלהם פותח בישראל בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ברחובות. ואם כבר, תוותרו גם על שיטת ההשקיה באמצעות טפטפות שפותחה בישראל בשנות ה-60 וגרמו למהפכה עולמית בתחום ההשקיה, הדישון לחקלאות והביאו לחיסכון אדיר במים והגדלת יבולים.

בלבנון סובלים בחורף מקור, אז אולי גם תוותרו על דודי השמש שפותח על די פיסיקאי ישראלי ועל הדרך תוותרו גם על ההדפסה הדיגיטלית שפותחה, איך לא, בישראל. תוותרו גם על מאות פיתוחים בתחום הרפואה, פיתוחים שמשתמשים בהם גם בבתי החולים בלבנון ומצילים בעזרתם מדי יום מיליוני אנשים בעולם. רק על דבר אחד לא תצליחו לוותר גם אם ממש תרצו. ישראל היא מעצמת מטוסים ללא טייס ולכן, גם אם ממש תרצו להחרים את המוצר הזה, לא תצליחו. תמיד יהיו מעליכם מלטי"ם כחול לבן שיפקחו עין, כדי שטרוריסטים ושונאי יהודים, לא יהרגו ישראלים. בהצלחה 
כתוב למערכת
מאמרים נוספים של אחיקם משה דוד
אם כבר, אז כבר - אחיקם משה דוד
מבגין ועד גרשטיין - אחיקם משה דוד
אהבה ללא גבולות - אחיקם משה דוד
כמה טוב שהוא כזה - אחיקם משה דוד
יושבים בבית קפה - אחיקם משה דוד


 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של עפולהנט
החגיגה של אליס    החגיגה של אליס
ילדים חוגגים בעפולה    ילדים חוגגים בעפולה
בבא ברוך    בבא ברוך
או יא מוסא    או יא מוסא

© כל הזכויות שמורות לעפולהנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |