עפולהנט - חדשות עפולה, עמק יזרעאל והגלבוע
יום חמישי, 18 באוקטובר 2018
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות

ברוכים הבאים,


אתר החדשות ״עפולהנט״, הוא כלי תקשורת חדש, שהעמיד לעצמו משימה: להביא לכם, תושבי אזור העמקים והגליל התחתון, מידע מגוון ורלוונטי שישקף את העשייה באזור הקסום שבו אנו חיים. צוות איכותי שמחויב למשימה, עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ותמיד באחריות, באמינות, ביושר ובהגינות. זהו האתר שלכם, תושבי הערים, המושבים, הקיבוצים, הכפרים והישובים הקהילתיים באזור העמקים והגליל התחתון.

הנכם מוזמנים בכל עת, לסייע לצוות האתר בעצה טובה, בהארה או הערה, ולתרום מידע שחשוב לכם ולקהילה בה אתם חיים. אזורי הכיסוי של האתר הם: עפולה, מגדל העמק, נצרת עילית, בית שאן, כפר תבור, רמת ישי ויקנעם עילית ותחומי המועצות האזוריות עמק יזרעאל, הגלבוע, מגידו, עמק המעיינות והגליל התחתון. בצד עדכוני החדשות האיכותיים והמהימנים ביותר, נביא לכם שלל מידע במגוון תחומי תוכן הממקדים עניין ציבורי כמו חדשות, כלכלה וספורט, בריאות, חינוך ותרבות, בידור ורכילות.

״עפולהנט״ הוא גוף תקשורת עצמאי, ללא כל זיקה מסחרית או פוליטית לגוף כלשהוא, ומקיים פעילות עיתונאית עצמאית. צוות "עפולהנט" מתחייב להקפיד על כללי האתיקה של מועצת העיתונות ואגודת העיתונאים. בכוונתנו להעמיד לרשותכם שירותי מידע מגוונים אשר ישמשו בידכם ככלי לקבלת החלטות, ללימוד, לבילוי ולניהול נוח ונעים של שעות הפנאי שלכם.

"עפולהנט" יהיה כל הזמן, בכל מקום לשירותכם. הצוות שלנו יאזין לכל שאלה, טענה, ביקורת, הצעה או רעיון שלכם ואפילו מילה טובה פה ושם לא תזיק.

לרשותכם תמיד,

צוות האתר
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של עפולהנט
שרים לזכרם    שרים לזכרם
יהלום של צוות    יהלום של צוות
שנה טובה עם יצחק מירון    שנה טובה עם יצחק מירון
המתנדבים בעם    המתנדבים בעם

© כל הזכויות שמורות לעפולהנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |