אייל בצר – שומר העמק - היום בעמק חדשות -
יום רביעי, 14 באפריל 2021
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
אייל בצר – שומר העמק
מאת: מערכת עפולהנט 
יום שלישי, 5 ביוני 2018, 20:38

אייל בצר ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל: "לאור האתגרים והמשימות העומדים לפנינו, חשוב שלעמק יזרעאל ולתושבי העמק יהיה ראש מועצה מנוסה ונחוש, שיכול לפעול בהצלחה במציאות המשתנה, ולשמש כשומר העמק". כנס פתיחת מערכת הבחירות של אייל בצר יערך ביום חמישי ה- 28.6.18, בשעה 20:00 במועדון בנהלל
"אייל בצר – שומר העמק", הוא הרעיון שילווה את מערכת הבחירות של אייל בצר - ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל. הבחירות לראשות המועצה ייערכו ב- 30.10.18. אייל בצר, ראש המועצה ב- 12 השנים האחרונות, יפתח את המסע בכנס שיערך בנהלל ביום חמישי, בתאריך 28.6.18. בכנס, ייקחו חלק מאות מתושבי עמק יזרעאל, נציגי הישובים המרכיבים את המועצה האזורית– קיבוצים, מושבים, ישובים קהילתיים וכפרי מיעוטים. התושבים והפעילים שישתתפו בכנס, יבואו להביע תמיכה בבחירתו של בצר לקדנציה נוספת.

אייל בצר מתייחס בכובד ראש לתפקידו, כראש מועצת עמק יזרעאל, והיותו"שומר העמק,. "היום אני מודיע על מועמדותי לכהונה נוספת כראש המועצה האזורית עמק יזרעאל. אוביל את מסע הבחירות הנוכחי ברעיון "שומר העמק". תפקידי הוא לשמור עליו מול איומים כסכנה שבהקמת שדה תעופה בינ"ל בעמק, וכנגד התכניות להעברת שטחי שיפוט, אדמות חקלאיות וחלק מהמשאבים לרשויות אחרות. זאת, תוך שמירה קפדנית על הערכים של ניהול תקין, מעולה, יוזם וחדשני".

אייל בצר – שומר העמק
אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל צילום: יח"צ
"מרכיב חשוב וחיוני בתפקידי כראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, הוא לשמור על אופיו, צביונו וגבולותיו של עמק יזרעאל" אומר אייל בצר., "בשנתיים האחרונות אני מוביל, עם ראשי רשויות נוספים ועם מטה מאבק מסור ומחוייב, מאבק ציבורי עיקש וחסר פשרות למנוע הקמת שדה תעופה בינלאומי בעמק".

"כראש המועצה אני נדרש גם לשמור על גבולות המועצה מפני ניסיונות בלתי פוסקים לנגוס בשטחי המועצה. ועדת הגבולות הארצית, אשר עתידה לקבוע מחדש את גבולות המועצה ואת אופן חלוקת משאביה, עלולה לפגוע בשטחינו ובמשאבינו העתידיים.
בעת האחרונה אנחנו נחשפים להתגברות הפשיעה החקלאית והעדר התמיכה הממשלתית בחקלאות ובחקלאים. המועצה האזורית בראשותי, פועלת לשמירה על זכויות החקלאים, ביטחונם ושגשוגם ותמשיך בכך גם בעתיד".

"נוכח האתגרים הנ"ל, ואחרים הצפויים לנו, יש חשיבות קריטית להובלת המועצה על ידי אדם בעל ניסיון והצלחה מוכחת. בכל פעילות ניהול מועצה כה מורכבת וגדולה, ובעיקר במאבקים לשמירת זכויות התושבים וצביונו של עמק יזרעאל, יש משקל רב להכרת המערכות השלטוניות והנהלים, ולהיותי מוכר ומוערך בקרב ממלאי התפקידים הבכירים. מרכיבים אלה ביחסי השלטון המקומי והשלטון המרכזי, יכולים להשפיע על החלטות גורליות לעתיד חיינו בעמק, ויוכרעו בשנים הקרובות. את נסיוני, את האחריות ואת המחוייבות שאיפיינו את שירותי הציבורי, אני מעמיד לשירות תושבי העמק", אומר אייל בצר.
"הישגי המועצה בראשותי רבים וחשובים. ראשי רשויות רבים, עם צוותיהם, באים להשתלם אצלנו וללמוד מהניסיון הניהולי שלנו. כראש המועצה, הובלתי עשייה מרובה ביישובים ובאזור. אני פועל לאור הערכים של דוגמא אישית, יושרה ושקיפות, ומקפיד על פרסום שוטף של מידע באתר המועצה, הפתוח לעיון ע"י התושבים והמתעניינים".

"הובלנו הכנסת שיטות ויוזמות עדכניות בתחומי החינוך. הנגשנו באופן חדשני ודיגיטלי את השירות לתושב. הרחבנו את שטחי התעשייה. עודדנו יזמות עסקית פרטית גם ביישובים".

"כבן הדור השלישי למייסדי נהלל, כשנכדיי גדלים בעמק, צביונו ואופיו הם חלק מזהותי. אני מחויב לשמור עליהם ולפתח אותם בהתאמה לחיים במאה ה–21, ולעתיד של שגשוג ופריחה בכל ההיבטים".

"במהלך השבועות הבאים, אפרט בפני תושבי עמק יזרעאל את העשייה הרבה שנעשתה, שנעשית ושתעשה ע"י המועצה האזורית בהנהגתי, בתחומי החיים הרבים בעמק יזרעאל. על יישום התכניות והוצאתן לפועל עומלים הצוות הניהולי האיכותי וכל עובדי המועצה המסורים".

בפניה אישית אל תושבי עמק יזרעאל אומר ראש המועצה אייל בצר: "אני מזמין אתכם לפגישות שאערוך בכל היישובים, לשמוע את פירוט העשייה והתכניות העתידיות, ולהעלות סוגיות החשובות לכם. אני מבקש את אמונכם! ביחד, נמשיך לפתח את עמק יזרעאל, נגבר על כל האתגרים, ונשמור על העמק, על ערכיו ועל ייחודו!".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
תלמידי י"ב ומתנדבים הגיעו לבתי המשפחות השכולות
   
הוכשרו מתנדבים שיעניקו שירות לאנשים עם מוגבלויות
   
עפולה: חוגגים עצמאות בכל העיר ועם כל המשפחה
   
כללית מחוז צפון: החל מבצע חיסוני המרותקים בביתם
   
עפולה: 'מיזם הזיכרון' לזכר חללי צה"ל חזר אחרי שנת הקורונה
   
עפולה מתייחדת עם בניה ובנותיה חללי הטרור ופעולות האיבה
   
מדליק משואה מהמרכז הרפואי העמק מקבוצת הכללית
   
מגדל העמק נפרדת
   
ספרו של ניצול השואה המבוגר ביותר בעפולה אריה גולדברג חולק לבני נוער בעפולה
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מסיבת פורים מטורפת לצעירים    מסיבת פורים מטורפת לצעירים
שלום כתה א׳    שלום כתה א׳
כל אחת והשביס שלה    כל אחת והשביס שלה
מועדון חדש לקהילת החירשים בעפולה    מועדון חדש לקהילת החירשים בעפולה
חנוכה של עששיות בראש הנקרה
מחפשים חוויה לחופשת החנוכה עם הילדים. בואו לאויר הפתוח ...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...

בעריכת: מירב טור
התאמת בגדים לפי מבנה גוף האישה התאמת בגדים לפי מבנה גוף האישה
על-מנת להתאים מלתחת בגדים מחמיאים לגופך, ראשית עליך להכ...

התאמת בגדים לפי גוון עור התאמת בגדים לפי גוון עור
כמה פעמים יצא ששמת על עצמך בגד ושאלת "האם הבגד הזה מתאי...

הצבעים השולטים באופנת סתיו-חורף 2016 הצבעים השולטים באופנת סתיו-חורף 2016
בקרוב מחליפים לשעון חורף וזה הסימן לדבר על הלבשת חורף...


© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |