היום בעמק ספורט - סופי: הפועל עפולה תארח בביתה את המשחקים בליגת העל
שבת, 15 ביוני 2024
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
סופי: הפועל עפולה תארח בביתה את המשחקים בליגת העל
מאת: דני ברנר
יום שני, 20 בנובמבר 2023, 21:47

ראשי מנהלת ליגת העל בכדורסל אישרו להפועל עפולה לארח את משחקי הבית בהיכל הספורט העירוני לאחר שעיריית עפולה השקיעה מיליון וחצי שקלים בשדרוג האולם על פי התנאים שהוצבו
בשורה משמחת לחובבי הכדורסל בעפולה: לאחר ששיפוץ היכל הספורט העירוני הושלם- אישרה מינהל הליגה בכדורסל לקבוצה לארח את משחקי הבית בהיכל בקריית הספורט בעפולה עילית. האישור התקבל לאחר סיור של המנהלת שהתקיים במקום ובמהלכו התרשמו אנשי המקצוע כי כל התנאים שהוצבו לאירוח משחקי ליגת העל באולם בעפולה בוצעו במסגרת שדרוג ההיכל בעלות של כמיליון וחצי שקלים.

במסגרת השדרוג לוטש וסומן הפרקט מחדש, נוספו אמצעי הגנה מאחורי הסלים, הותקנה תאורה על פי התקן ונרכשו מסכי לד חדשים להקרנת פרסומות לרווחת הצופים. ביציעים בוצעו השדרוגים הבאים: שודרג היציע המרכזי, הגדרות ביציעים הוחלפו בזכוכית לשיפור חוויית הצפייה, נעשתה הפרדה עבור יציע אורחים והתווסף תא עיתונאים חדש.היכל הספורט העירוני בעפולה צילום: דוברות העירייה
גם מתחם חדרי ההלבשה זכה למתיחת פנים באמצעות שיפוץ מועדון השחקנים וחדר V.I.P, שיפוץ חדרי הלבשה, חדרי מאמנים וחדרי השופטים, בוצעה תוספת חדשה של חדרי בידוק לאוהדים וחדרי בדיקות סמים ואפילו שודרג חדר הגביעים של המועדון ופינת ההנצחה של שחקני המועדון שנפלו. כמו כן שודרגה מערכת המיזוג, הוספו מצלמות ונרכש גנרטור חירום על פי הדרישות.

יש לציין כי ראש העיר אבי אלקבץ הטיל את השיפוץ על החברה הכלכלית של עיריית עפולה ומינה את ממלא מקומו חביב פרץ לפקח על המשימה: "ראש העיר אבי אלקבץ פועל לקדם את הקמתו של היכל "ארנה" ענק בתחומי העיר עפולה ואנו ממתינים ל'קול קורא' בנושא, אך עד שזה יפורסם הוא הורה להכין את היכל הכדורסל על פי הקריטריונים של המנהלת וזאת כדי שחובבי הכדורסל בפרט וחובבי הספורט בכלל בעיר עפולה יוכלו ליהנות מכדורסל איכותי ממש ליד הבית" אמר חביב פרץ מיד לאחר קבלת האישור.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
מועדון הג'יו ג'יטסו מעפולה ממשיך לקטוף תארים בזירה הבינלאומית
   
עפולה: השיגים מרשימים לנבחרת האקרובטיקה העירונית
   
הישג אדיר באליפות ישראל: שני אלופי ישראל מעפולה
   
שרשרת הישגים לנבחרת ההתעמלות של עפולה
   
מאמן מועדון הג'יו ג'יטסו מעפולה יריב ביטון ממשיך לקטוף תארים בזירה הבינלאומית
   
אלופה בינלאומית
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |