עפולהנט צרכנות - צדק עד הבית
שבת, 15 ביוני 2024
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
צדק עד הבית
מאת: דני ברנר
יום שלישי, 9 באפריל 2024, 01:17

מהפכת "הצדק התחבורתי" של משרד התחבורה המבקשת לחבר את הפריפירה למרכז וכוללת שרשרת הטבות יצאה לדרך ובימים אלה מוצבים דיילות ודיילים במוקדים שונים בעפולה להסברה והטמעת הרפורמה
נציגי משרד התחבורה והבטיחות בדרכים מגיעים עד לערים עצמן כדי לממש את מהפכת "צדק תחבורתי" שהושקה בחודש שעבר. המהפכה מעניקה שנת נסיעות חינם בתחבורה הציבורית לחיילים ומשרתי שירות לאומי שנה לאחר השחרור, הטבות במנויים חודשיים למתגוררים ביישובים בפריפריה, הנחות של 50 אחוז לנכים ואנשים עם מוגבלות זכאי הביטוח הלאומי והנחות לצעירים בגילאי 18 – 26 (כולל). חשוב לציין שההנחות החדשות מצטרפות למגוון ההנחות הקיימות כבר כיום בתחבורה הציבורית. החל מתחילת החודש מוצבים דיילים ברחבי הערים, במיקומים משתנים. בעפולה בתחנה המרכזית. המיקומים, התאריכים והשעות יעודכנו באתרי הרשויות עצמן ובאתר צדק תחבורתי(ניתן להקיש בגוגל).

דיילת משרד התחבורה בפעילות צילום: משרד התחבורה
הדיילים יהיו בשטח עד אמצע אפריל. הם ימשיכו לסייע לנוסעים בתחבורה הציבורית לטעון את הפרופילים הרלוונטיים אליהם על מנת שייהנו מההטבות אליהן הם זכאים. המיקום השוטף של הדיילים יופיע גם באתרי העיריות במהלך הימים הקרובים. על מנת לממש את ההטבות אליהן אתם זכאים, יש לטעון פרופיל חדש לפי ההטבות המתאימות ברב-קו או באפליקציות השונות המשמשות לתחבורה ציבורית, כשהדיילות והדיילים, יוכלו, כאמור לסייע בכל שאלה. מטרת הרפורמה היא לעודד אנשים מאוכלוסיות מסוימות, ובייחוד חיילים משוחררים וצעירים, להשתמש בתחבורה ציבורית.
שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב: "הצגתי את רפורמת 'צדק תחבורתי' זמן קצר לאחר כניסתי לתפקיד, במטרה לתקן עיוותים וחוסר התחשבות שאפיינו את רפורמת המחירים הקודמת, אשר התעלמה מצרכי הפריפריה, הצעירים והשכבות החלשות. הרפורמה נועדה לקרב בין הפריפריה למרכז, לצמצם פערים גאוגרפיים וחברתיים, ליצור הזדמנויות תעסוקה, להוריד את יוקר המחייה ולעודד שימוש בתחבורה ציבורית על חשבון הרכב הפרטי, בדגש על יצירת הרגלי שימוש בקרב הצעירים". משה בן זקן, מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים: "תושבי הפריפריה קרובים מאוד לליבנו ועכשיו גם נקרב אותם לכל חלק במדינה באמצעות הנחות משמעותיות בתחבורה הציבורית. המטרה בראייה עתידית היא להרגיל את הצעירים, החיילים ומסיימי השירות הלאומי להשתמש באפשרויות אלו בקלות ובנוחות". למידע נוסף על הרפורמה, הציבור מוזמן להתקשר למוקד משרד התחבורה 4515* המספק מענה בשפות עברית וערבית, להיכנס לאתר משרד התחבורה, או לחפש בגוגל "צדק תחבורתי".
  כתוב למערכת
כתבות נוספות
*ניידת השירות של חברת החשמל ״נקודת אור״ מגיעה לרמת ישי*
   
בקרוב בעפולה: מרכז בילוי חדש בפארק הרכבת
   
היעד החדש של העולים מצרפת
   
טבע אורבני בעפולה: תוואי נחל חרוד יהפוך לפארק פעיל
   
שימו לב!! חברת חשמל במבצע מיוחד בעפולה
   
עפולה עיר מרימה
   
פינת ההנצחה של ליאב
   
עפולה: מכינת תבור מרחיבים את הפעילות בעפולה
   
עפולה: 50 עובדים התווספו למצבת העובדים הקבועים
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
אייל בצר והמכושפות    אייל בצר והמכושפות
אייל בצר בפרלמנט העמק    אייל בצר בפרלמנט העמק
מסיבת פורים מטורפת לצעירים    מסיבת פורים מטורפת לצעירים
שלום כתה א׳    שלום כתה א׳
שבוע שימור אתרים יוצא לדרך
עשרות סיורים, ערבי תרבות, ימי עיון ופעילויות בכל רחבי ה...

מאסיה באהבה
מחפשים מסעדה בסגנון אסייתי? אוהבים סושי ומנות מוקפצות ע...

מסעדת מרינדו ביקנעם עילית - כל ביס חוויה
לא קל היום למצוא מסעדת בשרים, שתספק לכם הנאה מושלמת ממנ...


© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |