היום בעמק ספורט - מגדל העמק: אושרו תקציבים לתשתיות ספורט ולקבוצות הכדורגל והכדורסל לשנת 2019
יום שלישי, 20 באוגוסט 2019
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   דעות   צרכנות    רכילות
מגדל העמק: אושרו תקציבים לתשתיות ספורט ולקבוצות הכדורגל והכדורסל לשנת 2019
מאת: דני ברנר
יום שני, 1 באפריל 2019, 18:39

חברי מועצת העיר אישרו תקציב תמיכה בסך 1.2 מיליון שקלים לקבוצת הכדורגל. תקציב קבוצת הכדורסל המאוחדת עם עמק יזרעאל המתמודדת על העלייה לליגה הלאומית אושר תקציב שיעמוד על 1.1 מיליון שקלים. במקביל, הושלמה הקמתם של שלושה מגרשי דשא סינטטי בעלות של 3 מיליון שקלים, פורסם מכרז לבניית אולם ספורט חדש בעלות 7 מיליון שקלים ובקרוב יחל התכנון של אצטדיון חדש
חברי מועצת העיר בעיריית מגדל העמק אישרו את תקציבי התמיכות לקבוצות הספורט הייצוגיות של מגדל העמק לשנת 2019. האישור התקבל לאחר שוועדת התמיכות של הרשות המליצה בפניי חבריי מועצת העיר לאשר את הבקשות לאחר שבדקה כי אלה הוגשו לפי נוהל תמיכות של משרד הפנים והן עומדות בכל הקריטריונים הנדרשים לאישור כולל אישור "ניהול תקין".

על פי האישור שהתקבל, התמיכה של הרשות המקומית בקבוצת הכדורגל המשחקת בליגה א' תעמוד השנה על 1.2 מיליון שקלים כולל מחלקת הנוער. יש לציין כי לצד התמיכה בקבוצה הייצוגית העירונית השקיעה הרשות בהקמת שלושה מגרשי דשא סינטטי (המאושרים על ידי פיפ"א) ועוד שני מגרשים מתוכננים לקום בעתיד. במקביל, לקידום אצטדיון חדש לאחר שכל הליכי התכנון והתב"ע אושרו בוועדה המחוזית.
עיריית מגדל העמק ספורט מגדל העמק כדורגל אורט רוגוזין תקציבי תמיכות לקבוצות הספורט
מגרש סינטטי שלישי במגדל העמק בשלום עליכם צילום: דוברות העירייה
כמו כן אישרו חברי המועצה תקציב לקבוצת הכדורסל המאוחדת שממוקמת במקום השני ומתמודדת על העלייה חזרה לליגה השנייה, כאשר הרשות תעביר השנה סכום של כ-800 אלף שקלים. הסכום כולל כ-250 אלף שקלים למחלקות הילדים והנוער והיתר מיועד לקבוצה הבוגרת. חשוב להדגיש כי המועצה האזורית עמק יזרעאל מעבירה סכום נוסף של 550 אלף שקלים בהתאם להסכם האיחוד בין הקבוצות ובסך הכל יעמוד תקציב הקבוצה הבוגרת על 1.1 מיליון שקלים. יש לציין כי הרשות גייסה תקציבי, סיימה את התכנון ופרסמה מכרז להקמת אולם כדורסל נוסף בבית הספר "אורט רוגוזין" בעלות של שבעה מיליון שקלים. ראשי קבוצות הספורט ומנהלי בתי ספר דרכו את ראש העיר על גיוס תקציבים גדולים והקצאתם בעדיפות לשדרוג תשתיות ספורט קיימים ובניית מתקני ספורט חדשים במיוחד על רקע הפרסומים על קבוצות ספורט המתקשות לשלם שכר לשחקנים ולפעול כשורה ובניהול תקין.

ראש העיר אלי ברדה אמר: "הרשות המקומית תמשיך לגייס תקציבים, ליזום תוכניות ולהוציא אותם לפועל בעדיפות לטובת מערכת החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי במקביל לתמיכה שוטפת בקבוצות הספורט הייצוגיות המתנהלות באופן מקצועי עם ניהול תקין, ובימינו זה לא מובן מאליו".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
המתעמלת ליזה גליידיוק מעפולה זכתה באליפות ישראל
   
התקווה האולימפית מעפולה
   
מגדל העמק: נחנך מגרש כדורגל דשא סינטטי שלישי
   
רשת Profit משנה את שוק חדרי הכושר ביקנעם והסביבה
   
אילן סויסה מונה למאמן הפועל מגדל העמק, יוסי פורטל ישמש כיו"ר
   
עפולה: ליגת הקט-רגל העירונית מציינת עשור
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של היום בעמק
מפגש ידידות    מפגש ידידות
מאת: מערכת עפולהנט
סבא למופת    סבא למופת
מאת: שלומי אלבז
חוגג ומאושר    חוגג ומאושר
מאת: שלומי אלבז
פרחים לקפטן לשעבר    פרחים לקפטן לשעבר
מאת: שלומי אלבז

© כל הזכויות שמורות להיום בעמק 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |